روغن میل ورم و خواص روغن کرم میل ورم

روغن میل ورم

روغن میل ورم

روغن میل ورم تولید شده در مزرعه آروین با کیفیت عالی و مناسب برای استفاده در صنعت های مختلف جهت استفاده خوراکی در انسان در حوزه های طب سنتی، صادرات به کشورهای متقاضی این روغن، استفاده در خوراک دام و طیور و حیوانات پرورشی، تولید محصولات آرایشی و بهداشتی است.

روغن میل ورم اصل

روغن میل ورم مزرعه آروین اصل بوده و از حشره میل ورم تهیه شده است. تولید روغن پروسه ای نسبتا سخت دارد و باید کلیه مراحل تولید چک شود تا محصولی با کیفیت تولید و دست مشتری برسد، روغن میل ورم و پودر میلورم پایه ماده اولیه ساخت محصولات بیشماری در دنیا است که کشورهای دیگر زودتر به این محصولات دست پیدا کرده اند، همچنین دستگاه ها و خط تولید کارخانه پرورش میل ورم در دهه های قبل در بسیاری از کشورها راه اندازی شده است. معمولا در فارم های کوچک یا خانگی تولید روغن یا فرآوری میل ورم پر هزینه خواهد بود.
در مزرعه های پرورش میل ورم صنعتی و نیمه صنعتی می توانند براحتی روغن میل ورم را استخراج کنند.

۴۰ درصد تخفیف روز کارگر ⌛ برای همه دوره های آموزش پرورش حشرات
نام حشره مورد نظر + ۴۰ درصد را با پیامک یا واتساپ به شماره ۰۹۱۲۶۸۲۱۸۲۶ بفرست.

نکته و هشدار مهم :

این محصول در این صفحه جهت اطلاع شما عزیزان معرفی شده است، که بدانید از این محصول در بخش جهانی استفاده می کنند و اینکه هنوز بصورت اجرایی در ایران انجام نشده است. نکته بعدی اینکه مصرف در خوراک دام و طیور و حیوانات است و مصرف انسانی ندارد. برای استخراج اصولی و استاندارد نیازمند ۳ تا ۴ دستگاه چند ده و چند صد میلیون تومانی است و دستگاه های استاندارد باید خریداری شود. این محصول فقط بعنوان تست و استخراج و مصرف در خارج از ایران به شما عزیزان معرفی شد.
و اینکه محصولات جایگزین روغن میل ورم در دنیا، برای استفاده وجود دارد مثل روغن ماهی که هزینه پاینتری دارد.

توضیحات محصول روغن میل ورم

  • میل ورم تولید شده در مزرعه آروین برای افراد متقاضی جهت تولید محصولات بعدی یا تحقیقات ارسال می گردد.
  • باید ذکر کنم که این روغن خالص بوده و بدون افزودنی هاست.
  • روغن میلورم خارج از ایران از سال های گذشته در غذای حیوانات خانگی استفاده می شود، از بیماری های حیوانات جلوگیری می کند، بدن آنها را در برابر بیماری های احتمالی مقاومتر می کند.

خواص روغن میل ورم

  • مهندس آروین گفت: کرم میل ورم حاوی پروتئین با کیفیت بالا، ویتامین ها و اسیدهای آمینه است. فواید کرم های میل ورم برای سلامتی با گوشت یا ماهی برابری می کند.
  • روغن میل ورم سرشار از اسیدهای چرب غیراشباع است و خواص آنتی اکسیدانی و آنتی باکتریال قوی دارد.
  • ماندگاری پیش‌بینی‌شده روغن کرم آرد برای استفاده تجاری مناسب است.
  • به طور خلاصه، با آزمایشات بیشماری متوجه شده اند که، پودر کرم میل ورم بدون چربی و روغن کرم میل ورم می تواند با موفقیت به عنوان مواد غذایی جدید استفاده شود.
  • برای دستبانی به روغن کرم میلورم می توان کرم میلورم را به سرعت تکثیر کرد به طوری که هم از نظر بازده و هم از نظر کارآیی از روغن پالم پیشی می گیرد، ۱۵۰ تن روغن کرم میلورم در سال در یک هکتار زمین قابل تولید است و با روغن پالم که تنها ۴ تن در سال در همان منطقه تولید می شود. قابل مقایسه نیست.
  • تولید روغن میل ورم تقریبا هیچ گاز گلخانه ای آزاد نمی کند و می تواند توسط بسترهای آلی تغذیه شود. بنابراین در طول فرآیند تولید تأثیر زیست محیطی کمی دارند.

سفارش روغن میل ورم

در زمانیکه دستگاه ها تهیه شد یا شرکت یا کارخانه ای روغن میل ورم را بصورت استاندارد و حرفه ای استخراج کرد ما این محصول را برای استفاده در خوراک دام و طیور ارسال می کنیم. بعد از اطلاع رسانی می توانید جهت سفارش یا مشاوره خرید به شماره ۱۸۲۶|۶۸۲|۰۹۱۲ با واتساپ یا پیامک پیغام بفرستید.
در صورت عدم پاسخ دهی لطفا عدد ۱ را پیامک کنید با شما تماس می گیریم.

۴۰ درصد تخفیف روز کارگر ⌛ برای همه دوره های آموزش پرورش حشرات
نام حشره مورد نظر + ۴۰ درصد را با پیامک یا واتساپ به شماره ۰۹۱۲۶۸۲۱۸۲۶ بفرست.
روغن میل ورم
روغن میل ورم

فرآوری کرم میل ورم

فرآوری کرم میل ورم در سال جدید برای این موضوع دوره آموزشی خواهیم داشت که چطور میل ورم را فراوری کنیم، محصولات فرآوری میلورم را تولید کنیم، بازاریابی کرم میل ورم، روش فروش کرم میل ورم را آموزش می دهیم.

کسب و کار پرورش میلورم

اگر می خواهید وارد کسب و کار پرورش میلورم شوید با شماره واتساپ ما در همین صفحه ارتباط بگیرید، توضیحات کافی به شما داده خواهد شد، همچنین برای شروع کسب و کار مزرعه تولید میلورم ، توسط مهندس محمد آروین دوره هایی برگزار می شود که در این مسیر شما را کمک خواهد کرد.

کلیک کنید بیشتر بخوانید: پرورش میل ورم سوسک تاریکی دوره آموزشی

۴۰ درصد تخفیف روز کارگر ⌛ برای همه دوره های آموزش پرورش حشرات
نام حشره مورد نظر + ۴۰ درصد را با پیامک یا واتساپ به شماره ۰۹۱۲۶۸۲۱۸۲۶ بفرست.

مطالب مرتبط با موضوع روغن میل ورم را در همین سایت بخوانید

دستگاه روغن گیری کرم میلورم
بازاریابی کرم میل ورم
فروش کرم میل ورم
کرم میل ورم برای بلدرچین
آموزش کامل میل ورم
معایب پرورش میل ورم
نحوه نگهداری شفیره میل ورم
مصارف کرم میل ورم
کتاب پرورش میل ورم

Drkhastha

ثبت درخواست محصولات و خدمات

به چه محصول و خدمتی نیاز دارید؟
درخواست خود را ثبت کنید تا با شما تماس بگیریم.

راستی! برای دریافت مطالب جدید در کانال تلگرام یا پیج اینستاگرام محمد آروین عضو شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *