فروش و بازاریابی حشرات میلورم | میل ورم مارکت

بازاریابی میلورم | بازاریابی میل ورم

سایت مهندس محمد آروین (www.mohammadarvin.ir ): فروش و بازاریابی حشرات میلورم | میل ورم مارکت برای یک پرورش دهنده میل ورم از آموزش ها یا آگاهی های ضروری می باشد. بازاریابی Marketing وسیع و با مباحث بسیار گسترده و متنوعی را پوشش می‌دهد. برای آنکه یک فرد یا مجموعه‌ای به بازاریاب موفقی در زمینه بازاریابی حشرات | بازاریابی میل ورم تبدیل شود باید با مفاهیم اولیه و اصول بازاریابی آشنایی داشته باشد. او باید بداند بازاریابی چیست؟ همچنین لازم است تعریف‌ های نادرست ارائه شده در زمینه بازاریابی را تشخیص دهد و درک کند بازاریابی در چه مواردی صدق می‌کند. قبل از هر چیزی باید ببینید محصول تولیدی دارای چه مشخصاتی است تا بتواند به‌ راحتی بررسی کند که چه مراکزی به محصول تولیدی مثل حشرات میل ورم سوسک میل ورم جیرجیرک سوپرورم و غیره علاقمند هستند و چگونه می‌تواند محصولت را عرضه کند.
یکی از بازاریابی ها بازاریابی محصولی است که می‌خواهیم در موردش صحبت کنیم حشره‌ای است که پروتئین (با قابلیت جذب ۹۵ درصد) بسیار بالایی دارد و علاوه بر پروتئین، اسیدهای چرب ضروری، مواد معدنی، ویتامینی و کود باارزشی دارد.

فروش و بازاریابی حشرات میلورم | بازاریابی میلورم Mealworm Marketing میل ورم مارکت
فروش و بازاریابی حشرات میلورم | میل ورم مارکت

بازاریابی میلورم | بازاریابی میل ورم

بازاریابی میلورم، بازاریابی میل ورم، به قدری مهم است، اگر پرورش دهنده ای به این موضوع تسلط کافی داشته باشد براحتی محصول یا کالای تولیدی مزرعه را براحتی بفروش می رساند. مهندس محمد آروین گفت بازاریابی میلورم می تواند از طریق فضای مجازی به ویژه شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام انجام شود، بازاریابی حشرات مثل میل ورم موضوع گسترده ای است و صحبت در مورد فروش و بازاریابی حشرات مثل میل ورم حداقل یک تا ۳ ساعت زمان خواهد برد.
ما برای این منظور کارگاه آنلاین یا حضوری برگزار می کنیم که روش های فروش و بازاریابی میل ورم رو به صورت تخصصی به دوستداران، علاقه مندان، مزرعه داران پرورش دهنده میل ورم یا کسانیکه ایده پرورش میل ورم رو دارند اموزش می دهیم تا ایده پرورش حشرات ایده ای مثل ایده پرورش میل ورمشون رو اجرایی کنند.کارگاه فروش و بازاریابی تخصصی شرکت کنید ما به شما کمک می کنیم راه فروختن و بازاریابی میل ورم رو یاد بگیرید.
همچنین برای حشرات مختلف روش های فروش و بازاریابی تخصصی را ارائه می دهیم.

دانلود جزوه رایگان پرورش میلورم : پل ورود به این کسب و کار

پس از تکمیل فرم، کمی پایینتر بر روی دکمه دانلود بزنید.

Loading...

فقط کافیه با ما ارتباط بگیرید، ارتباط با مهندس آروین واتساپ،پیامک،تماس شماره ۱۸۲۶|۶۸۲|۰۹۱۲
مهندس محمد آروین رو در شبکه های اجتماعی دنبال کنید و از مطالب و آموزش های رایگان بیشمار ایشون استفاده کنید.

فروش و بازاریابی حشرات میلورم | بازاریابی میلورم | بازاریابی میل ورم | باید و نبایدهای خرید و فروش میلورم در ایران | بازاریابی میلورم | بازاریابی میل ورم Marketing | میل ورم مارکت ارائه بازاریابی و فروش میل ورم در ایران mealworm market | پرورش حشرات با مهندس محمد آروین
کارگاه فروش و بازاریابی میلورم

باید و نبایدهای خرید و فروش میلورم در ایران

باید و نباید های خرید و فروش میلورم در ایران بحث بعدی ما است، به طور کلی لارو | کرم میلورم در ایران به صورت وزنی به مشتریان یا افراد متقاضی فروخته می شود، اما شفیره و مولد به صورت دانه ای یا عددی به بازار مصرف حشرات عرضه می شود. جدای از تفاوت در قیمت مولد ها و شفیره ها از طرف فروشندگان مختلف به این نکته توجه داشته باشید که در صورت آنکه قصد دارید فارم صنعتی راه اندازی کنید و به عنوان شغل اول از این کار کسب درامد کنید خرید مولد برای شما مقرون به صرفه نخواهد بود و توصیه می شود در این حالت لارو با کیفیت از مراکز معتبر (مزرعه آروین ) تهیه کنید، این جمله ای است که در اول راه پرورش شما بعد از شنیدن از افراد زیاد و خواندن مطالب سایت ها دچار اشتباه یا تردید می شوید.
شروع مزرعه یا استارت پرورش مزرعه میل ورم در دو حالت خرید و استارت با لارو میل ورم و سوسک میل ورم یا سوسک تاریکی انجام می شود، که بسته به میزان فضای پرورش، فرد یا افراد پرورش دهنده، شهر یا استان، برای مصرف شخصی یا درآمدزایی احداث می شود متفاوت خواهد بود.
پس با توجه به شرایط شما که می خواهید مزرعه را راه اندازی کنید باید از لارو یا سوسک جهت راه اندازی استفاده کنید.(مزرعه آروین )

قیمت هر کیلو لارو میل ورم Mealworm

قیمت هر کیلو لارو میل ورم Mealworm باید به درستی انجام شود، هر کیلو لارو میلورم با سایز متوسط،ریز یا درشت حدود ۸  تا ۱۱ هزار عدد خواهد بود و این تعداد پتانسل تبدیل شوند به مولد و تولید ، بالای ۸ تا ۱۱ هزارعدد مولد را برای شما خواهند داشت، در حال حاضر قیمت لارو زنده میل ورم در بازار ایران به صورت خرده فروشی ۸۵ الی ۱۱۰ هزار تومان است. به صورت عمده یعنی خرید بالای ۱۰ کیلو گرم قیمت لارو میلوورم کاهش می یابد.

۴۰ درصد تخفیف روز پدر ⌛ برای همه دوره های آموزش پرورش حشرات
نام حشره مورد نظر + ۴۰ درصد را با پیامک یا واتساپ به شماره ۰۹۱۲۶۸۲۱۸۲۶ بفرست.

دانلود جزوه رایگان پرورش میلورم : پل ورود به این کسب و کار

پس از تکمیل فرم، کمی پایینتر بر روی دکمه دانلود بزنید.

Loading...

عرضه محصول مستقیما

عرضه محصول مستقیما انجام گردد برای پرورش دهنده هزینه کمتری خواهد داشت، اگر مستقیما در جلوی درب کارگاه یا فروشگاهی در سطح شهر این لاروها عرضه شوند دیگر نیاز به بسته بندی و ارسال با اتوبوس نیست، حتی مشتری می تواند سبد یا ظرفی با خود بیاورد و لارو ها را درون آنها ریخته و باخود ببرد.
پرنده فروشی ها و آکواریوم فروشی ها و فروشندگان ماهی های زینتی می توانند در شکل بزرگتر خواهان این کرم ها باشند و دارندگان پرندگان خانگی و ماهی های زینتی نیز بازار کوچکتر اما بسیار فراوانتر میل وُرم هستند و شما می توانید با بازاریابی میدانی بسیار ساده مقدار عظیمی از این کرم میل وُرم را با قیمت بسیار بالاتری به فروش برسانید.
در کارگاه فوق راه روش فروش و بازاریابی را به صورت تخصصی به شما آموزش خواهیم داد.

فروش و بازاریابی حشرات میلورم | بازاریابی میلورم | بازاریابی میل ورم | باید و نبایدهای خرید و فروش میلورم در ایران | بازاریابی میلورم | بازاریابی میل ورم Marketing | میل ورم مارکت ارائه بازاریابی و فروش میل ورم در ایران mealworm market | پرورش حشرات با مهندس محمد آروین
میل ورم خشک

عرضه لارو میل ورم در قالب غذای کامل

عرضه لارو میل ورم در قالب غذای کامل توسط بسیاری از شرکت های خارجی در حال انجام است و محصولات تولیدی خود را به کشورهای دیگر صادر می کنند، به دلیل بالا بودن ارزش غذایی میل ورم، یکی از روش های عرضه آن این است که این محصول را با پودر های خنثی و یا ارزان قیمت مخلوط کرده تا کیفیت متعادل پیدا کنید و ارزش کلی محصول بالا تر برود.
بطور مثال می توان کرم های میل ورم یا میلورم را با آرد گندم و یا جو با نسبت ۳۰ درصد از این کرم و ۷۰ درصد آرد و یا مواد مشابه مخلوط کرد و محصول نهایی که خیمری شکل است را به قطعات ریز تبدیل کرد و پس از خشک شدن به مصرف غذای انواع ماهی و یا طیور رساند، در تولید این محصول اجزا مخلوط شده بسیار زیاد است و می توان برای هر حیوان خانگی یا حیوانات و پرندگان زینیتی یک نوع محصول خاص تولید کرد.

گرانول کردن خمیرها و اکسترود کردن

گرانول کردن خمیرها و اکسترود کردن آنها بسیار ساده است و شما می توانید دستگاه کوچک و ارزان قیمت آن را تهیه کنید و یا اینکه به کسانی که این دستگاه را دارند مراجعه کنید و از آنها بخواهید برای شما در ازای مقداری کمی پول، این کار را انجام دهند، گرانول کردن میل ورم های تولیدی یک مزرعه.

جزوه رایگان پرورش میلورم پل ورود به این کسب و کار در ۹۲ صفحه
برای دریافت رایگان فایل PDF جزوه پرورش میل ورم ، عدد ۴۴ را با پیامک یا واتساپ ،ایتا، تلگرام
به شماره ۰۹۱۲۶۸۲۱۸۲۶ بفرست.

فروش و بازاریابی حشرات میلورم | میل ورم مارکت

فروش و بازاریابی حشرات میلورم | میل ورم مارکت، شما نیازمند آگاهی و دانش در این مورد هستید، در مورد فروش و بازاریابی حشراتی که می خواهید پرورش بدید یا حشره لارو میل ورم که قرار است پرورش دهید یا در حال پرورش آن هستید.

بازاریابی میلورم | بازاریابی میل ورم Marketing

بازاریابی میلورم می تواند از طریق فضای مجازی به ویژه شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام انجام شود، گسترده است و صحبت در مورد فروش و بازاریابی حشرات مثل میل ورم حداقل یک تا ۳ ساعت زمان خواهد برد.
ما برای این منظور کارگاه آنلاین یا حضوری برگزار می کنیم که روش های فروش و بازاریابی میل ورم رو به صورت تخصصی به دوستداران، علاقه مندان، مزرعه داران پرورش دهنده میل ورم یا کسانیکه ایده پرورش میل ورم رو دارند اموزش می دهیم تا ایده پرورش حشرات ایده ای مثل ایده پرورش میل ورمشون رو اجرایی کنند.کارگاه فروش و بازاریابی تخصصی شرکت کنید ما به شما کمک می کنیم راه فروختن و بازاریابی میل ورم رو یاد بگیرید. همچنین برای حشرات مختلف روش های فروش و بازاریابی تخصصی را ارائه می دهیم.

فقط کافیه با ما ارتباط بگیرید، ارتباط با مهندس آروین واتساپ،پیامک،تماس شماره ۱۸۲۶|۶۸۲|۰۹۱۲
مهندس محمد آروین رو در شبکه های اجتماعی دنبال کنید و از مطالب و آموزش های رایگان بیشمار ایشون استفاده کنید.

۴۰ درصد تخفیف روز پدر ⌛ برای همه دوره های آموزش پرورش حشرات
نام حشره مورد نظر + ۴۰ درصد را با پیامک یا واتساپ به شماره ۰۹۱۲۶۸۲۱۸۲۶ بفرست.

دانلود جزوه رایگان پرورش میلورم : پل ورود به این کسب و کار

پس از تکمیل فرم، کمی پایینتر بر روی دکمه دانلود بزنید.

Loading...
فروش و بازاریابی میلورم
فروش و بازاریابی میلورم مهم است، باید دانش کافی داشته باشید

Drkhastha

ثبت درخواست محصولات و خدمات

به چه محصول و خدمتی نیاز دارید؟
درخواست خود را ثبت کنید تا با شما تماس بگیریم.

راستی! برای دریافت مطالب جدید در کانال تلگرام یا پیج اینستاگرام محمد آروین عضو شوید.

8 نظر درباره “فروش و بازاریابی حشرات میلورم | میل ورم مارکت

  1. متوجه سوالتون نشدم ولی بصورت کلی براتون در چند خط توضیح میدم
   صنعت پرورش میل ورم ۱۵ ساله در ایران وارد شده و ۴ ساله و نهایتا از زمان ورود ویروس کرونا در جهان و هجوم مردم به شبکه های اجتماعی و اینترنت شناخته تر شد. مزرعه آروین و سایت مهندس محمد آروین هم در این راستا در امر ترویج و معرفی این صنعت کوشش های زیادی انجام داده است.
   دوران پرورش میل ورم به قصد فروش سوسک تاریکی در ایران بی معنیه شاید در ۵ سال پیش جواب میداد اما الان همه افراد اگاهی های زیادی کسب کردن و با دانش جلو میرن، هدف صنعت پرورش میل ورم تولید غذای خشک شده یا زنده یا پودر از چرخه زندگی سوسک تاریکی هستش مثل خود سوسک میل ورم یا شفیره میل ورم (شفیره آروین فید)، لارو میل ورم که بصورت خشک زنده پودر شده بفروش برسند یا فضولات این حشره استفاده بشه.
   در کل در سال های آینده نیازمند فرآوری بیشتر سوسک تاریکی هستیم تا این صنعت رشد افزایشی داشته باشه.

   لطفا سایت https://www.mohammadarvin.ir رو به دوستان و همکارنتون معرفی کنید
   می تونید ادرس سایت رو براشون بفرستید یا از صفحه اسکرین شات بگیرید و در شبکه های اجتماعی منتشر کنید.

  1. بله احمد عزیز
   می تونید در هر پرورش حشره ای وارد بشید، قبلش با ما ارتباط بگیرید
   از طریق واتساپ
   تا راهنمایی کنیم و مشاوره بشید که ایا پرورش میلورم برای شما در استان یا شهرتون یا با توجه به داشته ها یا سرمایه اتون مناسبه یا نه؟
   وارد شغل و کسب و کار پرورش میل ورم بشید یا نه؟ بعد از صحبت و گذاشتن وقت کافی امکان پذیره

 1. سلام یک ساله ما داریم تولید میکنیم ولی بازار خوبی نداریم پوستمون کنده شده تمام شهرو گشتیم

  1. سلام اقا سروش
   فروش در مرحله اول روستا و روستاهای اطرافتون، بعد شهرتون و اطرافش، بعد استانتون هستش در نهایت همه رو جذب کردید بعدش میرید سراغ استانهای همجوار و در اخر استان غیرهجوار
   وقتی شهرتون رو کار میکنید مثلا اگه ۵۰ نفر هستش همه ۵۰ نفر رو جذب کنید جوری نباشه از یه شهر دیگه تهیه کنه
   چرا از جای دیگه تهیه میکنه؟ دلیلش چیه؟ دلیلشو پیدا کن خودت براش مهیا کن تا از خودت بخره
   فروش و بازاریابی خودش یه رشته دانشگاهییه و در چند خط یا صفحه اینترنت نمیشه کامل توضیح داد.
   یه پیشنهاد دارم برای این صحبت کوتاه، موارد بالا رو انجام بدید بعدش روی باورهای ذهنیتون کار کنید، باورهای مخرب رو اصلاح کنید بعد مهارت ها رو بیاموزید و در اخر فعالیت فیزیکی رو به کار ببرید
   ممنون به سایت ما سر زدید
   از مطالب دیگه داخل سایت استفاده کنید هر هفته مطالب جدید بروزرسانی میشه، در شبکه های اجتماعی هم می تونید ما رو دنبال کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *