آیا می توان حشرات و گیاهان را در کنار هم در همان گلخانه پرورش داد؟

سایت محمد آروین (MohammadArvin.ir ): آیا می توان حشرات و گیاهان را در کنار هم در همان گلخانه پرورش داد؟، سوالات متداول و سوالات پرتکرار در پرورش حشرات با مهندس محمد آروین
سوال ۱ در مورد پرورش حشرات در گلخانه | پاسخ به سوالات پرورش حشرات

آیا می توان حشرات و گیاهان را در کنار هم در همان گلخانه پرورش داد؟

آیا می توان حشرات و گیاهان را در کنار هم در همان گلخانه پرورش داد؟، در اصل امکان پذیر نیست. سازماندهی هردو عملیات دشوار است تا ایمنی غذا به خطر نیفتد. مهندس آروین گفت: به عنوان مثال گرد و غبار حاصل از خوراک و کاه تشکیل شده همراه با پرورش حشرات به طور حتم بر روی گیاهانی که در همان محل رشد کرده اند پخش می شود. هر گونه سموم دفع آفات / حشرات در حین کشت گیاهان در هنگام پرورش حشرات یک خطر ایمنی غذایی است.

فرار احتمالی حشرات از جعبه های کشت به گیاهان زیر کشت نیز مشکلاتی ایجاد خواهد کرد.
اگر گلخانه روی خاک باشد، به طور حتم حشرات دیگری نیز در محل وجود دارند که به راحتی با حشرات پرورشی مخلوط می شوند. آنها همچنین ممکن است بیماری را به حشرات پرورشی منتقل کنند. مهندس محمد آروین: مدرس و مشاور و محقق پرورش حشرات

فضای پرورش حشرات

فضای پرورش حشرات جز سوالات پرتکرار دوستانی است که به کسب و کار حشرات علاقه مند شده اند، حشرات پرورشی باید در فضای سرپوشیده ای که دما و نور و رطویت قابل کنترل باشد پرورش داده شوند، اگر فضای شما برق یا گاز یا اب را ندارد یا یکی از این سه مورد را، نمی توان به راحتی و بدون چالش حشرات را پرورش داد.
اگر گاز وجود نداشته باشد می توان برای گرمایش یا سیستم گرما از بخاری های برقی استفاده کرد ولی برای آب جایگزینی ندارید یا برای برق نمیتوان جایگزینی انتخاب کرد، اب و برق برای حشرات در سالن پرورش جز موارد ضروری است و همچنین زمان کارکردن کارگر در سالن نیازمند وجود برق هستید و برای شستشو و شستن دست و ظرف ها نیاز به آب شرب دارید.

در مورد پرورش حشرات سوال دارید؟

در مورد پرورش حشرات سوال دارید؟ می توانید از مهندس آروین وقت مشاوره بگیرید، همچنین چنانچه سوالی در مورد متن بالا یا سوال دیگری در ذهن خود دارید؟ از ما بپرسید.
می توانید سوالات خودتان را زیر همین پست برای ما بفرستید یا در صفحه اینستاگرام دایرکت کنید یا با آیدی تلگرام برای ما بفرستید.

ارتباط با پیامک.تلگرام.تماس.واتساپ:
تماس با مهندس آروین ۱۸۲۶|۶۸۲|۰۹۱۲

ارتباط با پیامک.تلگرام.تماس.واتساپ:
تماس با مهندس آروین ۹۲۳|۹۱|۴۶|۰۹۱۰

آیا می توان حشرات و گیاهان را در کنار هم در همان گلخانه پرورش داد؟ | سوالات پرورش حشرات,پرورش حشرات پرسود,چگونه کرم میل ورم را خشک کنیم,دمای مناسب پرورش میل ورم,پرورش حشرات گران قیمت

Drkhastha

ثبت درخواست محصولات و خدمات

به چه محصول و خدمتی نیاز دارید؟
درخواست خود را ثبت کنید تا با شما تماس بگیریم.

راستی! برای دریافت مطالب جدید در کانال تلگرام یا پیج اینستاگرام محمد آروین عضو شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *