پرورش جیرجیرک ۳ نکته

پرورش جیرجیرک

چطور با پرورش جیرجیرک کسب درآمد کنیم؟

چطور با پرورش جیرجیرک کسب درآمد کنیم؟ پرورش جیرجیرک یکی از حشراتی است که جز کسب و کارهای خانگی و زودبازده در حوزه پرورش حشرات خوراکی است.
مهندس محمد آروین گفت: تاکنون ۲۱۱۱ حشره خوراکی در دنیا برای انسان و حیوان پرورش داده شده، مصرف می شود.
در مقالات قبلی سایت می توانید اطلاعات بیشتری در مورد حشرات پیدا کنید.

پرورش جیرجیرک ۳ نکته

بیشتر بخوانید: میل ورم را کجا بفروشیم ۳ نکته کاربردی
بیشتر بخوانید: سیکل یا چرخه زندگی سوسک زرد آرد ( میل ورم )

از میان حشرات خوراکی در ایران میل ورم و سوپرورم بعد جیرجیرک و این روزها مگس سرباز سیاه شناخته تر شده اند و ایده پرورش میل ورم و سوپر میلورم به طور کامل در سایت برای شما عزیزان معرفی شده است همچنین می توانید در دوره پرورش میل ورم مهندس آروین شرکت کنید.

پرورش جیرجیرک

پرورش جیرجیرک نسبت به لارو میل ورم آسان تر است اما نکات و چالش های زیادی دارد.
حشره جیرجیرک مثل جیرجیرک مشکی یا قهوه ای بسیار نرم هستند و با برخورد دست و انگشت ممکن است سریعا تلف شود.

پرورش جیرجیرک ۳ نکته: نکته اول، پرورش جیرجیرک می تواند در فضای ۱۲ مترمربع یا بیشتر اجرا شود، بسته به استان و شهر محل پرورش و میزان تقاضا و سرمایه فرد متراژ بزرگتر و کوچکتر خواهد بود.

آب و غذا برای پرورش جیرجیرک ها

آب و غذا برای پرورش جیرجیرک های پرورشی، جیرجیرک های پرورشی هر چیزی که داخل باکس یا ظرف پرورش جیرجیرک قرار دهید قابل خوردن باشد را می خورند.
جیرجیرک های پرورشی از:
پرتقال و نارنگی
سیب درختی قرمز و زرد
موز رسیده یا نارس
هندوانه و پوست هندوانه
کاهوی معمولی یا چینی
نان تست، نان معمولی، نان اسیاب شده
هویج
انواع غلات
می توانند تغذیه کنند.
البته در فاز پرورش اصولی و درست یا نیمه صنعتی و صنعتی روش غذا دادن نوع غذا و ارزش غذایی ها مهم هستند و باید رعایت شوند.

بحث پرورش و روند و فرآیند پرورش بحث گسترده ای است و در غالب یک مقاله نمی توان به تمام جنبه های آن پرداخت.

نکته دوم در مورد پرورش جیرجیرک: پرورش جیرجیرک به نسبت حشره میل ورم کار راحتی است اما پر از چالش هایی است که در حین پرورش فرد پرورش دهنده با آنها روبرو خواهد شد، بهتر است از یک متخصص برای پرورش کمک بگیرید، چون برخی از چالش ها ممکن است کل کلنی شما را نابود کند.

تخم جیرجیرک ها چه شکلی است؟

تخم جیرجیرک ها چه شکلی است، این سوال برخی از دوستان تماس گیرنده است، تخم جیرجیرک شبیه به یک دانه برنج کوچک است. پس از سه روز و بیشتر که جیرجیرک ها در خاک مناسب و مخصوص تخم گذاری کردند، می توانید خوشه های تخم های جیرجیرک ها را با چشم ببینید.در ایران تخم جیرجیرک فروخته نمی شود، مزرعه آروین چندین مرتبه برای کار تحقیقاتی مشتریان خود تخم جیرجیرک ارسال کرده است.
تخم جیرجیرک باید در فضای مناسی قرار گیرد تا هچ شوند.

نکته سوم پرورش جیرجیرک: پرورش جیرجیرک باید در فضایی اجرا شود که صدای حشرات بالغ همسابه ها را آزار و اذیت نرساند. صدای جیرجیرک ها در فضای بسته و در حجم بالا واقعا زیاد است و باید از گوشی استفاده شود. کارگران مزرعه جیرجیرک باید از گوشی و ماسک همزمان استفاده کنند.

ارسال جیرجیرک زنده مشکی رنگ پرورشی

چالش پرورش جیرجیرک

ارسال جیرجیرک زنده مشکی رنگ پرورشی در سایت آپارات مشاهده کنید، برروی لینک روبرو کلیک و مشاهده کنید: ارسال جیرجیرک زنده مشکی رنگ پرورشی
مزرعه آروین جیرجیرک های زنده مشکی را برای علاقه مندان برای مصرف و تغذیه انواع حیواناتشان به سراسر ایران ارسال می کند. می توانید جهت ثبت سفارش با شماره واتساپ ارتباط بگیرید.

یکی از چالش های پرورش جیرجیرک، ارسال زنده ی این حشره است، حشره بالغ زنده را به خاطر صدای آنها نمی توانید ارسال کنید. همچنین تعداد زیاد حشرات بالغ در بسته بندی تولید صدای زیادی می کنند که افراد حمل کننده یا رانندگان اتوبوس و مسافرین از صدای آنها می ترسند. چالش های زیادی وجود دارد که همگی در دوره پرورش جیرجیرک آموزش داده می شود، همچنین مهندس محمد آروین مدرس این دوره برای هر چالش راهکار مناسبی ارائه می کند.

تفاوت حشره زنجره با حشره جیرجیرک در قالب تصور

تفاوت حشره زنجره با حشره جیرجیرک

تفاوت حشره زنجره با حشره جیرجیرک، بسیاری از مردم هنوز تفاوت این دو حشره را نمی دانند و هر دو را با یک اسم و جیرجیرک می شناسند.
اما جیرجیرک پرورشی با زنجره متفاوت است. تفاوت جیرجیرک با زنجره خیلی زیاده خیلی،فیزیکی کاربرد غذایشان صدا و رنگشان و کلی چیزهای دیگه دو حشره متفاوت است. در همین مقاله تصاویری از تفاوت این دو حشره را برای شما عزیزان منتشر کرده ام، لطفا ایم مقاله را نشر بدید تا مردم با این دو حشره متفاوت آشنا شوند.

فروش جیرجیرک زنده

قیمت جیرجیرک زنده

قیمت جیرجیرک زنده پرورشی سایز نیم سانتیمتر تا یک سانتیمتر در آبان ماه ۱۴۰۱ مبلغ ۲۷۹ هزارتومان است.بسته به مزرعه تولید کننده قیمت ها گاهی اوقات متغییر است، با غذای با کیفیت و ارگانیک پرورش استاندارد با این مبلغ ارائه می گردد.همانطور که می دانید جیرجیرک زنده و جیرجیرک خشک شده برای تغذیه حیوانات در ایران تولید و عرضه می گردد.

قیمت هر کیلو جیرجیرک

قیمت هر کیلو جیرجیرک پرورشی خشک شده در آبان ماه سال ۱۴۰۱ مبلغ ۳۷۹ تا ۴۷۹ هزارتومان است. جیرجیرک های خشک در بسته بندی های یک کیلوگرمی و ۵۰۰ گرمی تهیه شده از جیرجیرک های پرورشی با کیفیت هستند. در جیره و تغذیه انواع حیوانات استفاده می شود.

قیمت جیرجیرک پودر شده

قیمت جیرجیرک پود شده با کیفیت در بهمن ماه ۱۴۰۱ مبلغ ۳۷۹ تا ۴۹۰ هزارتومان است. پودر جیرجیرک از جیرجیرک های پرورشی در مزرعه تهیه شده است.

پرورش جیرجیرک دوره آموزشی

پرورش جیرجیرک دوره آموزشی تخصصی حضوری و غیرحضوری، اگر نیاز دارید تا این حشره شگفت انگیز را پرورش دهید می توانید در دوره پرورش جیرجیرک که توسط مهندس محمد آروین ارائه می گردد شرکت کنید لطفا از طریق واتساپ شماره ۱۸۲۶|۶۸۲|۰۹۱۲ ارتباط بگیرید.

دریافت اطلاعات بیشتر در مورد جیرجیرک پرورشی – پرورش جیرجیرک :

– چرا جیرجیرک؟!
– جیرجیرک زنده بسته بندی ۱۰۰۰ عددی غذای خزنده ها
– 
درباره مهندس محمد آروین
– 
غذای خزندگان آروین فید مدل جیرجیرک بسته بندی ۱۰۰۰ عددی
– 
جیرجیرک خشک شده آروین فید Arvin Feed

ثبت درخواست محصولات و خدمات

به چه محصول و خدمتی نیاز دارید؟
درخواست خود را ثبت کنید تا با شما تماس بگیریم.

راستی! برای دریافت مطالب جدید در کانال تلگرام یا پیج اینستاگرام محمد آروین عضو شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *