13 حشره خوراکی جهت پرورش و راه اندازی کسب و کار

13 حشره خوراکی جهت پرورش و راه اندازی کسب و کار

۱۳ حشره خوراکی جهت پرورش و راه اندازی کسب و کار

حشرات خوراکی تعداد بیشماری در دنیا صید یا پرورش داده می شوند که بعد از اینکار به مصرف انسان ها یا حیوانات می رسد. در ایران حشرات خوراکی بعد از پرورش برای تغذیه حیوانات به صورت زنده و خشک شده استفاده می گردد.
با توجه به گفته های مهندس آروین در شبکه های اجتماعی ۱۹۰۰ گونه مختلف از حشرات استفاده می شود که در تحقیقات جدیدتر این حشرات به ۲۱۱۱ نوع رسیده است. مهندس آروین حدودا ۲۳ مورد از این حشرات را تاکنون معرفی کرده است.
برای آموزش تولید این حشرات با ما ارتباط بگیرید.
در این مقاله تعداد ۱۳ مورد را برای شما معرفی می کنم.

حشره خواری

حشره خواری در دنیا در دهه های گذشته مرسوم شده و در ایران در طب سنتی برای درمان مردم از حشرات استفاده می شود ولی خود حشره به صورت عمده برای تغذیه حیوانات کاربرد دارد. این مورد ده ها سال و صد ها سال در دنیا بوده و هست.
در کشورهای قاره آفریقا یا کشورهای شرق آسیا مرسوم است و سالهای جدید در رستوران های اروپایی به مشتریان ارایه می شود.

مزایای پرورش حشرات نسبت به چارپایان

آروین: مزایای حشرات را در مقالات بیشماری توضیح داده ایم، مثل اختصاص فضای کمتر برای پرورش حشرات، انتشار خیلی ناچیز یا در حد صفر گازهای گلخانه ای در مراکز پرورش حشرات و بسیاری از مزایای دیگر که در مقالات دیگر همین سایت مطالعه کنید.
با توجه به گفته های بسیاری از افراد، اکثر حشرات خوراکی بسیار خوشمزه هستند. در ادامه بهترین حشرات خوراکی را معرفی می کنیم.

پرورش و تکثیر حشرات خوراکی، کسب و کار بسیار جدیدی در ایران است اما برخی از حشرات مثل میلورم را در سال های ۱۳۸۸ در ایران شروع کرده ایم بعد از پرورش برای متقاضیان ارسال کرده ایم.
اولین حشره میل ورم می باشد.

پرورش و فروش میل ورم
پرورش و فروش میل ورم

پرورش و فروش میل ورم

میلورم که یک نوع سوسک است در ایران کرم میلورم یا سوسک میلورم می شناسند بخش لاروی و شفیره و سوسکی این حشره که سوسک تاریکی گفته می شود برای تغذیه انواع حیوانات برای تغذیه و مکمل غذایی کاربرد دارد.
از سال ۱۳۸۸ مزرعه آروین این حشره را تولید و به دست مصرف کننده رسانیده است. تمامی پرورش های حشرات خوراکی برای افراد تازه کار پر از چالش است باید در کنار یک مشاور معتبر براحتی از این چالش ها عبور کنید.

چگونه میلورم پرورش دهیم

برای پرورش و تولید میل ورم می توانید در دوره پرورش میل ورم مهندس آروین شرکت کنید و در ۷۵ روز پشتیبانی براحتی روش تولید میلورم، روش بسته بندی و ارسال لارو میل ورم، فروش و بازاریابی میل ورم را آموزش ببینید.

ممکن است این مطلب در این مسیر شما را کمک کند

پرورش میل ورم سوسک تاریکی دوره آموزشی
پرورش جیرجیرک
پرورش و فروش جیرجیرک

پرورش و فروش جیرجیرک

جیرجیرک ها انواع خیلی زیادی دارند گزینه های پرورشی در ایران که در مزرعه آروین هم پرورش داده می شوند جیرجیرک مشکی و قهوه ای است.
برای تغذیه انواع حیوانات در ایران کاربرد دارد و به شهرهای مختلف ارسال می کنیم.
در چین و تایلند از جیرجیرک های پرورشی آرد تولید شده و نان پخته شده برای افراد نیازمند استفاده می شود.

چطور با پرورش جیرجیرک کسب درآمد کنیم

پرورش جیرجیرک را می توانید در کنار مهندس اروین تجربه کنید بعد از پرورش براحتی با اموزش های ایشان در بازار ایران بفروشید.
راهنمای راه اندازی مزرعه جیرجیرک در دوره پرورش جیرجیرک کاملا توضیح و آموزش داده می شود.

پرورش و فروش ملخ ها

پرورش و فروش ملخ ها

ملخ های تولیدی یا پرورشی در ایران در رساله های مختلف حلال شناخته شده است که برای اطلاعات دقیقتر و خواندن جزئیات باید به توضیح المسائل یا رساله ها علمای اسلام مراجعه نمایید.
ملخ ها به طور کلی قابل خوردن هستند. در بسیاری از کشورها مانند مکزیک، ژاپن، هند، فرانسه، تایلند، چین، فلیپین مشتریان زیادی برای ملخ ها وجود دارد. ملخ ها را می توان بعد از پرورش طبق گفته های تولید کنندگان خارجی کاملا مزه دار کرد و برای هر مشتری یک مزه را ارائه نمود.

ممکن است این مطلب در این مسیر شما را کمک کند

پاسخ به سوالات پرورش ملخ در ایران | دوره پرورش ملخ
پرورش فروش موریانه ها

پرورش و فروش موریانه ها

موریانه های پرورشی برای تغذیه مرغ و خروس و جوجه ها و ماهی ها و دوزیستان و خزنده ها استفاده می شود. غذایی کاملا لذیذ که در ژاپن گران قیمت به شمار می رود.

پرورش و فروش زنبورها

پرورش و فروش زنبورها

حشراتی مثل زنبور ها که در جهان بیشمار زنبور داریم و مردم ایران زنبور عسل را بیشتر می شناسند همین لاروهای زنبور عسل و زنبور زرد وحشی برای تغذیه حیوانات در خارج از ایران استفاده می شود از لارو زنبورهای زرد وحشی در بسیاری کشورهای شرق آسیا سوپ درست می شود.

زنبورداری برای سود: راهنمای کسب درآمد با زنبورها (زنبور عسل) Beekeeping for Profit: A Guide to Making Money with Bees مطلب خارجی

پرورش و فروش سنجاقک ها

پرورش و فروش سنجاقک ها

سنجاقک های پرورشی که مرحله لاروی آنها را سرخ می کنند واقعا خوشمزه هستند. این لاروها را در شرق آسیا بیشتر مصرف می کنند لاروهای سنجاقک را از برکه ها جمع اوری می کنند بعد از شستشو پخته و می خورند.

پرورش و فروش زنجره ها

پرورش و فروش زنجره ها

حشره خوراکی زنجره ها که اغلب بصورت کبابی، سوپ و برنج خورده می شود متقاضی بیشماری دارد. نکته حشره جیرجیرک با حشره زنجره متفاوت است هردو نوع حشره مختلفی هستند با ارزش غذایی و رشد و تکثیر متفاوت.

زنجره به چه معناست

(زِ جَ رِ) (اِ.) حشره ای است دارای بال نازک و شفاف، روی درختان زندگی می کند و آوازی بلند و طولانی دارد.
منبع معنی: jadvalyab .ir , vajehyab .com

پرورش و فروش خرخاکی

پرورش و فروش خرخاکی

خرخاکی های پرورشی که سخت پوست هستند برای تغذیه انواع حیوانات در ایران استفاده می شوند مزرعه آروین با افتخار اولین و تنهاترین تولید کننده انواع خرخاکی در ایران است مزرعه آروین از سال های ۱۳۹۲ تاکنون خرخاکی تولید می کند.
آموزش تولید خرخاکی زیر نظر مهندس محمد آروین برای تولید و درآمد زایی یا مصرف حیوونای خودتون.

پرورش و فروش سوپرورم

پرورش و فروش سوپرورم

لارو سوپرورم بزرگتر از لارو میل ورم است و پوستی خشن تر و ضخیم تر از میلورم دارد چون بزرگتر است همه حیوانات نمیتوانند از سوپرورم آروین تغذیه کنند.

پرورش و فروش مگس خانگی

لارو مگس خانگی برای تغذیه حیوانات کاربرد ویژه ای دارد. برای اولین بار سال ۱۳۹۷ در مزرعه آروین تولید و در بازار فروخته شد. لارو سفید و شفیره آن فروخته می شود.

۱۳ حشره خوراکی جهت پرورش و راه اندازی کسب و کار

پرورش و فروش مگس سرباز سیاه

محمد آروین: لارو و پیش شفیره و شفیره مگس سرباز سیاه برای تغذیه حیوانات به صورت زنده و خشک شده استفاده می شود با افتخار مزرعه آروین تمامی محصولات تخم لارو شفیره پیش شفیره زنده و خشک و پودر مگس BSFL را برای متقاضیان ارسال می کند.
برای تولید و درآمد زایی بی اس اف ال و بقیه حشراتی که در این صفحه معرفی شده اند می تونید با ما ارتباط بگیرید و زیر نظر مهندس محمد آروین تولید و کسب درآمد داشته باشید.
قبل استارت کسب و کار پرورش حشرات می تونید ۱۵ دقیقه مشاوره رایگان بگیرید.

Protix: برنامه موفقیت آمیز پرورش انتخابی BSF “ما را حدود ۴ سال جلوتر از رقابت قرار می دهد”

پرورش و فروش خرمگس و مگس خانگی

پرورش و فروش خرمگس

لارو خرمگس تولیدی که بیشتر لارو آن برای طعمه ماهیگیری استفاده می شود.

معنی خرمگس

(خَ. مَ گَ) (اِمر.) نوعی مگس که بزرگتر از مگس های معمولی است و دارای خرطومی کوتاه است . ؛ ~ِ معرکه الف – مزاحم . ب – بیگانه.
منبع معنی: vajehyab .com

پرورش و فروش کرم ابریشم

پرورش و فروش کرم ابریشم

کرم ابریشم تولیدی برای تولید نخ در ایران فصل بهار توسط نوغانداری های استان مازندران و گیلان استفاده می شود و در خارج از ایران برای تغذیه حیوانات نیز استفاده و کاربرد دارد.

کرم ابریشم چیست

کرم ابریشم یکی از انواع کرم پیله‌ساز است و از آن جهت اهمیت دارد که از آن ابریشم تهیه می‌شود.در دنیا انواع مختلفی از کرم ابریشم برای تولید ابریشم مورداستفاده قرارمی گیرد حتی نوعی از کرم ابریشم پیله را با همکاری کرم دیگری می‌تند و نخ دولایه تولید می‌کنند.

چرخه زندگی کرم ابریشم

چرخه زندگی کرم ابریشم

حالت بالغ این حشره، پروانه است. درحالی‌که لارو آن، کرم ابریشم بوده و شفیره آن، در داخل پیله‌ای که می‌تند قرار می‌گیرد تا درنهایت به‌صورت پروانه از پیله خارج شود. به‌تدریج با رشد کرم، ۴ بار پوست‌اندازی توسط این حیوان انجام می‌شود.
می دونستید می توانید از کرم ابریشم برای خوراک حیوانات استفاده کنید؟ زنده یا خشک شده ؟ یا بعد از خشک کردن پودر کنید و به مصرف حیوانات یا ماهی های آکواریومی برسانید.

مشاوره رایگان پرورش حشرات

مشاوره رایگان پرورش حشرات با مهندس محمد آروین . هر نوع حشره ای که نیاز به مشاوره دارید ارتباط بگیرید.
برای دریافت وقت مشاوره لطفا نام و نام خانوادگی + نام شهر یا روستا + اسم حشره مورد نظرتان را با پیامک یا در ایتا و شبکه های اجتماعی به شماره  ۱۸۲۶|۶۸۲|۰۹۱۲ ارسال نمایید.

ثبت نام در دوره پرورش حشراتی که در این صفحه ذکر شده است

برای ثبت نام در دوره های پرورش حشرات با شماره ۱۸۲۶|۶۸۲|۰۹۱۲ با ایتا، تلگرام، واتساپ، پیامک و تماس ارتباط بگیرید.

ثبت درخواست محصولات و خدمات

به چه محصول و خدمتی نیاز دارید؟
درخواست خود را ثبت کنید تا با شما تماس بگیریم.

راستی! برای دریافت مطالب جدید در کانال تلگرام یا پیج اینستاگرام محمد آروین عضو شوید.

6 نظر درباره “13 حشره خوراکی جهت پرورش و راه اندازی کسب و کار

  1. خوشحالم براتون مفید بوده، پیشنهاد میکنم مطالب دیگه سایت رو هم بخونید

  1. اقا جلیل خیر نمیخورم
   مصرف انسانی مشکلات زیادی داره کسانیکه معده اشون غذاهای خوشمزه ایرانی رو خورده باشه سخت میشه
   و اینکه حشرات هرکدومش بسته به نوعش مضراتی هم دارن مثل سنگ کلیه

 1. درود بر شما .. یه جیرجیرک اینجا دیوانم کرده روانپریشی کمبود خواب گرفتم ، خیلی هم عاطفی هستم دلم نمیاد سم بزنم .میگم شما جیرجیرک ماده برا ارسال دارید؟ این شبا خیلی سوزناک میخونه مطمئن ام بیوفته تو رل آروم میشه….. سپاس از شما___ ترجیحا عقیم شده میخام که برام قوز بالا قوز نشه

  1. سلام حسین عزیز نه متاسفانه یک عدد که ارسال نداریم حداقل ارسال ۵۰۰ عددی هستش
   شما باید اونو پیدا کنی دنبالش کنی جرکت کنه از اونجا خارج بشه دور بشه یا بکشی
   راه سوم اینه که بگیری و بالش رو قیچی کنی تا صدا نده
   ما این جیرجیرک ها رو (۱۳ حشره خوراکی جهت تکثیر و پرورش ) پرورش می دیم پرورش جیرجیرک مهیج هستش و بعد پرورش بصورت عددی ۵۰۰ و هزارعددی و جیرجیرک فریز شده هم کیلویی می فروشیم. تخم جیرجیرک درصد هچ بالا هم برای عزیزان ارسال می کنیم. علاوه بر این آموزش تولید جیرجیرک هم داریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *